Noc s Andersenem 22.4.2022

Beseda s Jiřím Jilíkem o tvorbě 5.11.2019

Zábavná show pro děti s panem Adolfem Dudkem a pasování prvňáčků na čtenáře

Noc s Andersenem 2019

Valentýn 2019

Adventní tvoření v knihovně

Kdo minulý týden v knihovně nebyl, může se stavit v úterý... materiál na výrobu bude nachystaný :-)


Adventní posezení v knihovně pro čtenáře

6. prosince jsme uspořádali malé posezení pro čtenáře. Atmosféra byla úžasná. Čtenářky se velmi kreativně pustily do tvorby vánočních přání, probraly knižní novinky, zkrátka která co četla a co ji zaujalo a probraly i všední témata. Věříme, že jsme jim tímto setkáním umožnili se v hektickém předvánočním čase na chvíli zastavit a setkat se s ostatními "knihomoly".

Příprava na světýlkovou slavnost

V knihovně jsme na sobotní světýlkovou slavnost připraveni. Děti byly opět moc šikovné ;-)

Podzim v knihovně

A takhle se nám knihovna podzimně vyladila. Chodí k nám moc šikovné děti, které baví nejen číst, ale i vyrábět a tvořit. Velké dík maminkám, které návštěvy svých dětí v knihovně podporují.

Tvoření v knihovně

Prázdniny neprázdniny, nějak se nám v knihovně sešlo více dětských čtenářů než těch dospělých a proto byl prostor i pro jiné aktivity. Děti, snad plné dojmů z dovolených, si chtěly vytvořit něco na téma mořský svět. Pod jejich šikovnýma ručičkama vznikaly nejrůznější zvířátka, ačkoliv ne všechny jsou zrovna mořskými obyvateli :-) Postupně se snažíme knihovnu zútulňovat, tak některé z výtvorů nechaly děti na výstavce v dětském oddělení. Přijďte se podívat, jak se jim povedly... a přiveďte i Vaše děti, ať můžou příště tvořit s námi ;-)

Beseda o bylinkách 13.6.2018

Současná podoba knihovny

Rekonstrukce 3-5/2018

Původní podoba knihovny do května 2018

Historie